תלמידי המרכז לפסיכו אסטרולוגיה מספרים על חוויית הלימוד:

למצוא מילים כדי להודות לך על חוויה כל כך משמעותית ומיוחדת זו משימה לא פשוטה. כמעט כמו שמרקורי נכנס למרחב של נפטון, המילים הופכות לצלילים, המשפטים נצבעים בצבעים, הזיכרון מרגיש כמו חלום והאוויר הופך לדמעות של תודה. לפני שנה וארבעה חודשים התחיל המסע המשותף שלנו. מסע בין כוכבים, עמוק לתוך עצמנו, אל נופי הנפש. הכל התחיל מניצוץ קטן, מתוך אמון ועם המון רצון ללמוד, להכיר ולחוות. בכיתה נעימה, בין מזרונים לכריות, התמקמנו אט אט כל אחד בפינה הכי נוחה. שפע של מילים וחוכמה אדירה הולידו סקרנות גדולה. חיבוק אימהי וחם, אוזן קשבת ושפע של נשנושים יצרו געגוע לשוב כל שבוע הביתה, אליך. דיוק המילים, שימת הלב לפרטים וויסות המינון, אפשרה לנו להפנים ולסדר את המידע בתוכנו. בעדינות, נעימות ופרגון עזרת לנו לראות את יופיינו. יחד העזנו לנגוע, שלבנו ידיים באמון מלא וצללנו עמוק פנימה, למחוזות הערומים של האמת. ואז, בדיוק אז, בעזרת מעלית רחבה, עלינו מדרגה. הדלתות נפתחו, ומרחבים חדשים של הבנה נפרשו לפנינו. צעד אחר צעד שרטטת לנו חוקים וכללים בנוף החדש. מכשולים וקשיים הפכו לרצונות הכי גדולים וספקות ופחדים הפכו לפיצוחים. ואז, ברגע של חסד התמונה מתבהרת: עשר פלנטות בצבעי מזלות, קושרות יחסי מעלות, בשדות של חיים. מספרות רצונות, תחושות, מחשבות ורגשות. מאירות אזורים חשוכים, מקרבות בין חלקים רחוקים ומגבשות אני ייחודי. יחד יצרנו חיבור, קשרנו חברויות, שיתפנו חוויות והיינו שותפים לדרך. אורנה אהובה, בסופו של מעגל ראשון, אנו רוצים להודות לך. היית לנו מורה, מנחה, חברה ואם. הענקת לנו ידע רב וגילית לנו עולם עשיר ושופע – עולם של תקווה, אמונה ואחדות. מחכים כבר להיפגש במעגל הבא…. אוהבים ומוקירים,
מאיה טיירי וקבוצת יום חמישי.
המפגש עם פסיכו- אסטרולוגיה היה מפגש משנה חיים, הידע העצום שמגיע ממפת הלידה והשפה הייחודית היוו ומהווים מקור התפתחות, שמחה ומודעות בחיי אורנה היא מורה נפלאה, מלאת תשוקה ואהבה. אדם שלא מפסיק להתפתח ולעורר השראה. מודה על הזכות שהיתה לי ללמוד אצלה ועל המפגש החשוב עם התחום המרתק והמדהים הזה.
אלינה צ'רני, יוגה ופסיכו-אסטרולוגיה
כמה פעמים אמרתם לעצמכם: וואללה….איזה מורה מדהים או מורה מדהימה יש לי? (ולא משנה תוכן הלימוד)… את המורים הטובים שהיו לנו במהלך החיים אנו לעולם לא שוכחים. נכון? אורנה היא אחת מאותם מורים שיודעים ללמד! ואנו לומדים מהם ! אורנה מעבירה את התכנים בצורה שבה כל תלמיד לומד. נכון, כל אחד מאתנו קולט באופן שונה במעט מהאחר אך לאורנה יש את היכולת, הרצון החושים ,הדרכים והכלים לגרום לכך (גם בלי ששמנו לב…) שכולם יקלטו. החל מהעברת תוכן מסוים בצורה תיאורטית. דרך דוגמאות ,שאלות, תרגילים והמחשות אישיות. ההתלהבות (ולא רק בגלל שהיא ג'ינג'ית) ההבנה והידע הרב שאורנה ניחנה בהם רק מעצימים את רצוננו להמשיך וללמוד… ההבנה המעמיקה של אורנה בפסיכואסטרולוגיה מועצמת כלפינו התלמידים באופן העבודה שלה עם לקוחותיה כמו עם תלמידיה. מי ייתן ותזכו כולכם למורים כאלה. הצטרפתי ללימודים חסרת ידע וניסיון בתחום הפסיכואסטרולוגיה כאשר בקבוצה ישנם תלמידים בעלי רקע מוקדם…התלבטתי אם להמשיך או לא…. בדרך שבה אורנה לימדה הרגשתי שגם הקבוצה תומכת …ויש גם עם מי ללמוד . בשעורים לכל קבוצה יש עוזר מורה (אסיסטנט?)-שפשוט תענוג לראותם וללמוד מהם. החסרתי שעור שהיה חשוב לרצף ההבנה שלי את התחום. ציקי-העוזר של אורנה בקבוצה שלי מוכן היה להשקיע מזמנו באמצע השבוע ולשבת איתי כדי שאוכל להשלים את הפער. הידע והרצון של ציקי לא נפל מהרצון וההתלהבות של אורנה. זו הזדמנות לומר "תודה"! ותום הקורס הראשון(קצת יותר משנה…)המשכתי לשלב השני…. אורנה מאפשרת להצטרף מדי פעם לשיעורים של קבוצות אחרות כדי להתרענן….גם זה חלק מתהליך הלימוד הנפלא שאורנה מעבירה את תלמידיה. חשבתם ללמוד פסיכואסטרולוגיה-זה המקום .אל תתלבטו. בהצלחה לכולכם ממני
דורית מושינסקי-ברגמן
פגשתי את אורנה לפני כ-6 שנים ומאז אני צמוד אליה, סופג ומפנים כמה שיותר מהחוכמה האדירה שלה. אין ספק שהידע אליו נחשפתי בשיעורים של אורנה השפיע עלי רבות וכיום אני מעביר אותו לאחרים. התאהבתי בפסיכו אסטרולוגיה כבר מהשיעור הראשון והמבט האישי של אורנה בתוך ים הידע העיר בי את הרצון להתמקצע בתחום. אורנה היא יותר ממורה עבורי, היא מלווה את דרכי ומאירה אותה בזמנים חשוכים של משבר. התחושה שיש מי שרואה ומכיר אותך, מכוון את דרכך ללא שיפוט, היא זו שבנתה אצלי את הרצון לייעץ לאחרים דרך הפסיכו אסטרולוגיה. זהו כלי ייעוץ וריפוי מדהים בעוצמתו ומומלץ לכל מי שרוצה להכיר את עצמו מזווית אובייקטיבית ונטולת אינטרסים. הידע הפסיכו אסטרולוגי משנה את האופן בו אנו רואים את עצמינו ואחרים. במהלך הקורס מפת הלידה האישית הופכת למעין נווט דרכים. ג'י.פי אס המכוון אותנו לעלות על הדרך המדוייקת עבורנו, גם בתקופות של בלבול וספק.
נדב נדלר
אורנה – אישיות, מורה, מנחה, מדריכה, יועצת ובעיקר חברה! אישה שכולה צינור של אור, ידע והנחייה. אישה מלאה באושר ושמחת חיים. אורנה פשוט מעוררת השראה ומצליחה בכל רגע נתון להדביק את כולם סביבה בצחוק שלה, בשמחה שלה וביכולת שלה לגעת בנפש האדם. אורנה מורה לחיים, מורת דרך. לשבת בשיעור שלה זו הזדמנות לשמה – הזדמנות ללמידה, לצמיחה, להבנה, להתבוננות ולהתפקחות. כל שיעור אצלה הרגיש לי כמו מתנה לחיים, שאין לו מחיר! אורנה מורה בנפשה אך היא גם תלמידה, יודעת ללמד וללמוד בו זמנית. אורנה הצליחה ללמד אותי להתקרב אל האמת שלי. עוד לא פגשתי אדם שכל כך משפיע על סביבתו כמוה. תמיד הרגשתי שהיא פתוחה ומאפשרת, מקשיבה ומכוונת, מלמדת ומייעצת, פשוט תענוג לשוחח עמה. אורנה לימדה אותי עד כמה הרבה מאתנו שומעים אך לא מקשיבים, רואים אך לא מבינים, חווים אך לא סופגים, מקבלים אבל לא נותנים, פולשים אך לא נחשפים, לומדים אך לא מיישמים…אישה חכמה, מורה מדהימה ויועצת נדירה. "אורנה, אפשרת לי להכיר את חיי מזוית שעוד לא הכרתי, ועל כך אני מודה לך!" תודה רבה אישה יקרה!
ארז פיינזילבר