אודות המרכז לפסיכו אסטרולוגיה

תלמידים רבים, בראשית דרכם במרכז, תוהים שמא התבלבלו ונכנסו לכיתה הלא נכונה. לאחר הכרות מעמיקה יותר עם שיטת הלימוד, מבינים התלמידים שאסטרולוגיה היא למעשה שפת הסימנים והמונחים בהם בחרה אורנה על מנת להעביר ידע מדוייק על נפש האדם. אורנה מלמדת על מהות היחסים: יחס לעצמינו ,יחס לאחרים ועל הקשר ביניהם, כאשר האסטרולוגיה היא השפה להעברת המסר.

מפת לידה היא תרשים זרימה או תיעוד חד פעמי של הייחודיות שלנו, שיקוף של חוויות ואירועי חיים. תהליך הלימוד במרכז הוא למעשה מסע של התאהבות עצמית, אנו לומדים לאהוב בכנות את היכולות, הכשרונות והעוצמות שלנו. בעזרת אהבה זו נוכל לגלות גם צדדים פחות אהובים בנו, אך ניתן להם פרשנות אחרת לגמרי ממה שהורגלנו עד כה. פרשנות מחבקת יותר. אנו מתרגלים התבוננות בתכונות אותן אנו מחשיבים ל"חסרונות", ומכירים בעובדה שללא תכונות אילו לא היינו מי שאנו כיום. ככל שהלימוד הולך ומעמיק אנו מצליחים להתמיר את החסרון לכוח מעצים בחיינו.

בקבוצה נלמד כיצד לפרש את המפה האישית שלנו, על העוצמות והחולשות שבה וכיצד להנהיג את הכוחות הללו להגשמת החזון שלנו. לאחר היכרות עם הסמלים האסטרולוגים מחובתינו להעצים גם אחרים דרך מפת הלידה האישית שלהם.

הלימודים נעשים בקבוצות אינטימיות והחיבור בין חברי הקבוצה הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך. גודל הקבוצה מאפשר איזון בין תהליך אישי אינדיבידואלי לבין חוויה של שיתוף מפרה. החברויות שנרקמות בקבוצה מאפשרות לכל תלמיד לעבור את ההתפתחות הנכונה עבורו.

הלימודים במרכז אינם לימודים שגרתיים, על כך יעיד כל בוגר. תלמידי המרכז אינם יוצאים מהמרכז עם תעודה בלבד , הם יוצאים אנשים טובים יותר. אורנה פיתחה שיטה טיפולית ייחודית דרכה היא מלמדת ומייעצת לאנשים רבים המגיעים למרכז. השיטה ממזגת בין ערוצי ידע רבים הבאים לידי ביטוי דרך מפה אסטרולוגית, המשמשת לנווט דרכים בחייו של האדם.

אורנה רייכר-קיזמן חוקרת את נפש האדם מזה 30 שנה,
מזמינה אתכם לרכוש ידע וכלים על מנת למצוא כיוון וייעוד, המתאים להגשמת הפוטנציאל האישי של כל אחד ואחד.
אורנה היא בוגרת חינוך מיוחד ופסיכולוגיה.
בוגרת לימודי פסיכו-אסטרולוגיה בהולנד/אמסטרדם.
בוגרת לימודי הנחיית קבוצות הורים וילדים-מכון אדלר.
מאמנת אישית ומנהלת מרכז לימוד לפסיכו-אסטרולוגיה.